неділя, 18 червня 2017 р.

Кіноскрипт 2016


Завдяки моїй подрузі, талановитому драматургу Наталья Уварова (Natalya Uvarova), стала крихітним партнером Фестивалю сценарної майстерності КІНОСКРІПТ-2016 https://www.facebook.com/events/1762394133979243/ , що пройшов 16 грудня цього року, а саме - зробила подарунки для спікерів фесту, - дякую, Ната, що знайомиш із прекрасним!:)
Коли робиш персональні подарунки, то такий процес... починаєш передивлятися усі фото та читати все, що є в інтернеті про цю людину ( благо, про таких відомих, як мої, багато усього:)) але, насамперед, завжди шукаю та перечитую саме інтерв'ю, щоб відчути людину та намацати те саме потаємне, особисте, те, що йде від серця...
Отже...
Михайло Іллєнко - український кінорежисер, сценарист, актор, член-кореспондент Академії мистецтв України, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної премії України імені Олександра Довженка. Окрім того, людина, що обожнює ходити під вітрилами. В одному з його інтерв'ю знайшла те, що допомогло мені створити його образ остаточно: "Взагалі, вітрила і кіно поєднуються, ну, як для мене, то легко. Найкраще сказали брати Капранови, письменники, про це. Я не цитую, але приблизно так, що яхта – це такий пристрій, який допомагає здійснитися мрії. А для того, щоб вона здійснилася, треба тільки підняти якір і ланцюг, і яхта починає політ – вона не має відношення до землі. Так само і кіно допомагає здійснюватися мріям, тому тут у мене логіка абсолютна. Більше того, в мене-от на яхті три вітрила (на жаль, треба, щоб було більше), і кожне з них я умовно називаю назвою одного зі своїх фільмів: там, вітрило найбільше у мене – «Фучжоу», потім є вітрило, значить, «Одноразова вічність» і вітрило «Сьомий маршрут». Якби у мене було 10 вітрил, я б всім десятьом дав назви своїх фільмів." В моєму прототипі він на режисерському кріслі та з 10 вітрилами за спиною, на кожному з яких - назва його фільму, верхнє вітрило з назвою того, який, на мою думку, дався йому більшою кров'ю.
 Римма Зюбіна - актриса театру і кіно, лауреат багатьох премій. Переглядаючи її сторінку на ФБ, натрапила на пост про її величезну любов до творчості Квітки Цісик: "Світло мого життя Квітка Цісик...It can't be wrong, when it feels so right..." , а у багатьох інтерв'ю - розповіді про мрію зіграти роль цієї видатної української співачки. Образ ожив сам по собі: Римма, що дивиться на себе у люстерко, на звороті якого вишиті слова найулюбленішої пісні Квітки "You light up my life"...
 Юлия Иськова - юрист, управляючий партнер Правовой Дом "Копирайт"- тиндітна ззовні, цілеспрямована всередині. Для неї зробила практичний подарунок - щоденник на наступний рік для нових планів, але в ніжній зимовій обкладинці:)
Про мій вклад усе:) Переможців фестивалю можна подивитися на сторінці Кіноскрипту.Немає коментарів:

Дописати коментар